Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Молодий письменник Бекір Аблаєв зустрівся з гімназистами з «Нашого Майбутнього»

07.03.2017 / 492

Кілька років тому ми писали про талановитого школяра Бекір Аблаєва, ба більше, Всеукраїнська асоціація «Альраід» проспонсорувала видання його книги. Бекір уже студент першого курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і дотепер пише: готує до публікації свою нову, вже шосту, книгу. Сьогодні він зустрівся з учнями 5 й 6 класів Гімназії «Наше Майбутнє», щоб розповісти їм про свій творчий шлях і мотивувати їх ставити «дорослі» цілі й досягати їх.

Молодий автор презентував школярам свої книги, що вже побачили світ, і розповів, чому кожна з них може бути їм цікава. Прочитати не проблема, лиш треба бажання: усі вони є в бібліотеці гімназії. Він також розповів, що йому дуже подобається О’Генрі, і він прагне, щоб колись про нього можна було сказати, що він досяг рівня метра.

Утім, не тільки він сам казав про себе: Бекір попросив слухачів не соромитися й розповісти, ким вони бачать себе в майбутньому, що вони для цього роблять уже тепер, і чи сприяють їхні нинішні захоплення досягненню мети.

Так усі дізналися, що Фарід уже два роки серйозно вивчає фотографію, бо йому це подобається, і він хоче досягти майстерності в цій галузі; що Айлан і Коля мріють бути вченими, розв’язувати складні завдання та винаходити те, що змінить світ на краще; що Мухаммад і його друг Ібрагім хочуть стати дипломатами й боронити свою країну на міжнародній арені; що Айша любить вишивати, тож хоче стати вчителем і вести малювання або уроки праці. Хтось мріяв стати програмістом і нарікав, що треба напружуватися в точних науках, а хтось ще не визначився.

Школярі дізналися краще не тільки про своїх товаришів, а й про свою вчительку математики Олену Миколаївну: вона поступилася проханням учнів і розповіла, що в дитинстві не мріяла стати вчителем, та їй дуже подобалася математика, і в її родині всі викладали — і мама, і тато, й бабуся, і тітка — і вона врешті-решт вирішила вчинити за прикладом старших і водночас обрала улюблену математику.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси