Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Віра і людяність

10.04.2014 / 926

Іновірці і мусульмани з однаковим інтересом слухали доповідачів на традиційній весняній жіночій конференції в Ісламському культурному центрі Харкова, яка відбулася 6 квітня. Тема обговорення стосувалася надзвичайно тонких матерій: впливу віри в Бога на суспільство. Представниці інших конфесій мали змогу по-іншому поглянути на ісламське віровчення, знання про яке для більшості людей обмежені певними штампами і стереотипами. Крім того, гості ознайомилися з діяльністю жіночого клубу Громадської організації «Аль-Манар», який охоче відкриває свої двері для всіх охочих.

Лектори ІКЦ «Аль-Манар», зокрема Ольга Коц, Ельвіра Ісмаілова і Тахер Хаміда, розкрили питання комплексно: від основ ісламу до необхідності збагачувати свою душу вірою.

Віра закладена в людині з народження. У дорослому віці кожен робить вибір щодо власного ставлення до цього вродженого почуття. Хтось сприймає це як природне почуття творіння перед Творцем; хтось намагається шукати пояснення в окультизмі, спіритизмі, різних філософських концепціях; хтось звертається до науки, щоб, досягнувши в ній великих успіхів, все одно прийти до ідеї неодмінного існування Творця.

Вірянин ніколи не стане гордовитим і самовпевненим. У його серці не повинно бути місця для гордості своєю владою або багатством; Коран і достовірна Сунна постійно нагадують, що всі блага земні даровані Богом, і можуть легко перетворитися в прах. Всевишній неодноразово застерігає людей через Свого Пророка, мир йому і благословення, і закликає зробити правильні висновки, звернувшись до історій життя відомих людей з числа сильних світу цього, які були сповнені надмірною гординею.

Гідно було оцінено фуршет, влаштований організаторами після завершення заходу. У неформальному форматі гості мали змогу висловити свої враження і в процесі спілкування  здобути нових знайомих.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси