Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Напрацювання українських ісламознавців відтепер доступні на сторінках електронного журналу «Ісламознавчі студії»

15.04.2013 / 505

На початку квітня 2013 року вийшов перший пробний номер електронного журналу «Ісламознавчі студії» («Исламоведческие исследования»), присвяченого аналізу сучасних трансформаційних процесів в ісламському просторі. Це видання є спільним проектом ВАГО «Альраід» і ВГО «Український центр ісламознавства».

перший номер вже доступний для читання та завантаження. Засновники  альманаху планують зробити його випуск регулярним.

Матеріали журналу публікуватимуться щоквартально українською, російською й англійською мовами.

Здебільшого у виданні будуть представлені дослідження учених-членів ВГО «Український центр ісламознавства», молодих науковців, які беруть активну участь у щорічних тематичних конкурсах з ісламознавства, організаторами яких є ВГО «Український центр ісламознавства» спільно з ВАГО «Альраід». Почесне місце буде відведено дослідженням відомих зарубіжних учених-ісламознавців.

Автори зосереджуватимуть увагу на актуальних проблемах життя і розвитку поліетнічної мусульманської громади України, її внеску у формування сучасної демократичної європейської держави, якою прагне стати наша спільна Батьківщина, в утвердження в українському суспільстві високої моралі і духовності, міжнаціонального і міжконфесійного миру і злагоди; ролі кримськотатарського питання в сучасному політичному і цивілізаційному процесах в Україні.

Не залишаться осторонь такі питання, як модернізаційні процеси в ісламському світі, розвиток ісламської банківської системи, роль і місце ісламського світу в сучасних геополітичних і геоекономічних процесах; роль і значення наукової спадщини видатних українських мислителів-мусульман (І. Гаспрінський, М. Асад, А. Кримський та інші).

Електронний журнал також міститиме аналітичні дослідження, статті і моніторинги про актуальні проблеми європейської мусульманської громади, її внесок у розвиток сучасної європейської цивілізації.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси