Конгрес мусульман України

«Тримайтеся разом біля Аллага і не розділяйтеся!» (Коран, 3:103)

Додати новий коментар

24.04.2015 / 1385

Першокласники київської гімназії «Наше майбутнє», яка функціонує при Ісламському культурному центрі, урочисто попрощалися зі своїм першим підручником.

Разом зі своїми маленькими вихованцями до цієї важливої події готувалися педагоги Марія Санкевич і Марина Гаврилюк, які вважають  її надзвичайно важливою для кожного першокласника, адже саме у цей день розпочинається новий етап життя, а урочиста церемонія є своєрідною ініціацією перетворення малюка на справжнього  повноправного школяра.

«День прощання з буквариком для першокласників — це, звичайно, дуже відповідальний день. Адже маленькі недосвідчені діти з дитячого садочка зробили важливий крок у своєму житті — стали учнями першого класу у шестирічному віці, вирушивши у подорож країною знань. Першою книжкою-путівником для них став саме букварик, книга, за допомогою якої вони дізналися про літери, навчилися  складати слова, читати, виконувати свої перші завдання. І ось сьогодні  діти прощалися зі своїм  буквариком, який заклав фундамент для опанування серйозніших книжок, складніших підручників,  отримання більшого обсягу інформації. Тому це свято відіграє важливу роль у житті школярів, адже вони переступили першу сходинку до більш ґрунтовних знань», — розповіла Марія Санкевич, педагог 1-А класу.

Марина Гаврилюк, вчитель 1-Б, розповіла про підготовку сценарію свята, який вона з колегою намагалася розробити з урахуванням усіх особливостей навчального закладу, прагнучи залучити до заходу кожну дитину, сподіваючись, що учні  запам’ятають цю урочисту й зворушливу подію  на все життя: «Спочатку ми планували провести  прощання з буквариком у більш камерному форматі, у класі, але в процесі роботи залучили і другий, і третій, і навіть четвертий класи,  збільшивши масштаби свята, тому довелося замість кабінету обирати просторіше приміщення, — зізналася Марина Гаврилюк, — зібралося чимало батьків першачків, а також учнів другого-четвертого класів, які брали участь у святі».

«Старші учні вітали  малечу віршами; на святкуванні були елементи театралізованого дійства,  казкові персонажі… У ролі Букварика був четвертокласник, досвідчений учень,  вже пройшов  довгий шлях», — розповіла педагог.

Батьки маленьких гімназистів хвилювалися не менше ніж діти, розчулено спостерігаючи за своїми нащадками, які гідно здолали перший навчальний рік.

Кожен з  учнів отримав пам’ятний подарунок. Але вже сьогодні, як зізналася Марія Санкевич, гімназисти готові опановувати нові знання і набувати вмінь, мріючи про другий клас: «Ми стали дорослими, ми вже не першокласники!», — цитує Марія Миколаївна своїх підопічних і стверджує, що вони дійсно сприймають прощання з буквариком як певну межу між дитинством і  «справжнім дорослим життям».

«Дітей вже посвятили у справжніх учнів, тому вони відчувають гордість за те, що здолали свій перший підручник, — зауважує вчителька, — вогонь у їх оченятах свідчить про те, що вони дійсно запам’ятають цей радісний момент на все життя».  

Нагадаємо, що гімназія «Наше майбутнє» — навчальний заклад, що функціонує при Київському ісламському культурному центрі. Навчальний процес здійснюється українською мовою, крім цього учні поглиблено вивчають російську, англійську й арабську. У гімназії створено всі умови для всебічного гармонійного розвитку дітей і якісної освіти, а також забезпечено диференціацію й індивідуалізацію навчання. Педагоги мають змогу приділяти увагу кожному учневі завдяки сучасним підходам до кількісного наповнення класів (у перших класах кількість дітей не перевищує десяти осіб). Саме ці освітні новації сприяють тому, що під час занять панує особлива атмосфера  довіри й уваги.

    

Слідкуйте за нашими заходами, новинами, обговорюйте в соціальних мережах

Партнерські та дружні ресурси